TNAWrestling,WWE,TNA,Zábava,Hry,Videa,SuperHry

Kalendář

Statistika

Online

TOPlist

Ostatní

TNASHOP INFO

SBĚRATELSKÝ RÁJ
aneb HRAČKY ( nejen ) PRO DOSPĚLÉ

   Vítáme Vás v našem internetovém obchodě, v ráji sběratelů a fanoušků, kteří chtějí mít doma něco originálního. U nás najdete vše, co lze jen těžko v české republice koupit a po čem už dlouho toužíte. Ať už je to mluvící figurka, soška či busta vašeho idolu, replika zbraně,  se kterou  v hvězdných válkách bojovali hrdinové, model vesmírné lodi ze Star Treku nebo kouzelnická hůlka Harryho Pottera. Figurky jsou většinou ručně malované.

    Tyto dokonalé sběratelské poklady jsou propracovány do sebemenších detailů a jsou vyrobeny přímo podle skutečné předlohy, častokrát za asistence samotného herce. Většina těchto replik je pouze v omezené sérii, tedy skutečná sběratelská lahůdka, kdy je těchto kousků na celém světě pouze malé množství, které by se dalo spočítat na prstech jedné ruky.

    Proto neotálejte příliš dlouho s nákupem, jelikož se může stát, že zboží již nebude na skladě.

    Chcete se podívat, jak se taková figurka vyrábí? Klikněte na zajímavosti.


    Naše společnost vznikla v září 2005. Jelikož všude ve světě měli sběratelé pré a čeští fanoušci a fanynky byli o toto potěšení ochuzeni, jali jsme se přinést i k nám tento fenomén....
    Na výrobky, které nabízíme nebyl a zatím není český distributor.
    Proto jsme se rozhodli poskytnout tuto radost z figurky, doplňku nebo třeba jen z obyčejné klíčenky i našim nadšencům.

    
Jsme tu pro vás a snažíme se uspokojit vaše nároky........ pokud je to v našich silách.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

1. Objednávka

Jednotlivé kupní smlouvy se uzavírají na základě elektronických objednávek kupujícího. Objednávka kupujícího musí obsahovat tyto základní náležitosti:

 • prodávajícího - obchodní firmu (název) a sídlo.
 • kupujícího - jméno a příjmení, přesná adresa, telefon a e-mail kupujícího.
 • specifikace požadovaného zboží uvedením kódu produktu,
 • který jednoznačně určuje předmět objednávky (číselné označení produktů podle druhu, uváděné v ceníku elektronického obchodu)
 • množství požadovaných kusů produktů
 • vybraný způsob platby
 • adresu pro dodání zboží a způsob jeho dodání

Na základě řádné objednávky kupujícího provede prodávající ověření objednávky, zjistí skladové množstvi dodavatele. Objednávka je po jejím ověření prodávajícím považována mezi stranami za závaznou.

Toto ustanovení není pro prodávajícího závazné v případě, že výrobce přestane dodávat daný produkt nebo uvede na trh nové verze produktů. V tomto případě bude objednávka zrušena prodávajícím.

Prodávající si vyhrazuje právo žádat platbu předem nebo odmítnout objednávku zákazníkovi, který v minulosti neodebral či řádně nezaplatil závazně objednané zboží.

Při objednávání specifického výrobku vyšší cenové hodnoty ověřujeme objednávku telefonicky nebo emailem.

- Specifický výrobek v hodnotě 5 000 -10 000,-Kč : požadujeme zálohu 35% z ceny, po objednání výrobku a následném naskladnění, platbu předem na účet.
- Specifický výrobek v hodnotě 11000,- Kč  a více : požadujeme zálohu 50% z ceny, po objednání výrobku a následném naskladnění, platbu předem na účet.


2. Platební podmínky

Standardní způsob úhrady kupní ceny dodaného zboží je při jeho převzetí od dopravce, tzn. dobírkou při odběru zboží. Jiné způsoby platby kupní ceny závisí na dohodě kupujícího s prodávajícím při ověření objednávky. Ceny  zboží jsou uvedeny včetně DPH.

3. Dodání zboží, způsoby dodání

Prodávající s kupujícím se dohodli na níže uvedených způsobech dodání zboží (viz bod 3.1, 3.2., 3.3. a 3.4) na území České a Slovenské republiky. Podmínkou pro dodání zboží v uvedeném termínu jsou:

 • ověření objednávky
 • volné skladové zásoby objednaného zboží v objednaném množství na elektronické objednávce

Objednané zboží je expedováno ihned, jakmile je dodano zahraničním distributorem pro tento internetovy obchod.

3.1 Na adresu dodání s dobírkou

Zboží je zasláno dopravcem na dobírku. Dopravce doručuje zásilky v pracovních dnech do max. 7 dnů od okamžiku expedice.

3.2 Na adresu dodání službou PPL

Zboží je dodáno za stejných podmínek jako s dobírkou.

Kupující je povinen převzít objednané zboží od třetí osoby ( logistického partnera prodávajícího), která mu toto dodá prostřednictvím dopravce. Prodávající jako dlužník s tímto způsobem splnění závazku dodat objednané zboží souhlasí.

3.3 Osobní odběr v prodejně nebo sídle prodávajícího

Kupující se zavazuje odebrat zboží v prodejně nebo sídle prodávajícího.
Prodávající vyzve kupujícího k odběru zboží telefonicky nebo e-mailem
podle údajů na objednávce a to nejpozději do dvou pracovních dnů od
splnění výše uvedené podmínky
pro dodání zboží. Zboží bude vyzvednuto kupujícím do 14ti dnů.
Po 14 dnech (bez předchozí domluvy o prodloužení )
bude nevyzvednuté zboží nabídnuto k prodeji a objednávka stornována.

3.4 Dodání zboží - omezení hmotnosti

V případě že hmotnost jednoho z kusů zboží z objednávky přesáhne
50 kg, je možný pouze osobní odběr v sídle prodávajícího.

4. Dopravné a balné

K ceně zboží je účtováno dopravné. Balné ani manipulační poplatky
si neúčtujeme. Cena dopravného je kalkulována v průběhu uzavírání
objednávky a kupující je o jeho výši zřetelně informován.
(neplatí pro zákazníky ze SR)

ČESKÁ REPUBLIKA:

Česká pošta ( dobírka ):   130,-
Česká pošta BO Obchodní balík (dodání za 24 hod.): 130,-
Kurýrní pošta PPL: 150,-
Objednávka nad 5000,-:  bez poštovného ( netýká se nadměrných zásilek )
Při osobním odběru v prodejně nebo sídle prodávajícího dopravné není účtováno.
Dopravné je účtováno vždy, jedná-li se o rozměrnou zásilku.


SLOVENSKO:

Česká pošta (dobírka):  250,-

Na Slovensko zasíláme pouze  kompletní objednávky.

5. Smluvní pokuta

Smluvní strany se dohodly, že pro případ kdy prodávající vyexpeduje zboží objednané kupujícím a kupující toto zboží od dopravce nepřevezme dle podmínek uvedených ve způsobu dodání, je prodávající oprávněn požadovat zaplacení smluvní pokuty (storno poplatku) ve výši 400,- Kč, pokud se smluvní strany nedohodnou jinak.

6. Zrušení objednávky

V případě, kdy prodej zboží  je uskutečněn spotřebitelem na základě smlouvy uzavřené při použití prostředků komunikace na dálku (zejména elektronický obchod na Internetu), má kupující  právo zrušit objednávku a to nejpozději do  prvního termínu objednání u dodavatele následujícího po učinění objednávky . Pouze v případě, pokud by Eshop nepředal kupujícímu informace, které je podle § 53 odst. 4 a 5 občanského zákoníku povinen předat, činí tato lhůta 3 měsíce od převzetí plnění. Jestliže jsou tyto informace dle ust. § 53 odst. 4 a 5 občanského zákoníku řádně předány v průběhu této tříměsíční lhůty od převzetí plnění, platí lhůta do prvního termínu objednání u dodavatele.

Kupující však nemůže odstoupit od objednávek (smluv ) vyjmenovaných v § 53 odst. 7 občanského zákoníku, kterými jsou zejména:

 • objednávky na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího
 • objednávky na dodávku zboží , jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele a
 • další smlouvy vyjmenované zákonem.
 • jedná li se o zboží II. jakosti uvedene v popisu zboží

Oznámení kupujícího o  zrušení objednávky (odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku ) musí být prodávajícímu doručeno do skončení lhůty pro stornování.

Objednávku lze zrušit jen za podmínek stanovených občanským zákoníkem (§ 49, § 517 odst.1, § 597, § 623, § 679).


7. Ochrana osobních údajů

V případě, že je kupujícím fyzická osoba, zadává při objednávce tyto údaje: Jméno a příjmení, Úplná poštovní adresa, Adresa elektronické pošty, Telefonní číslo. Tyto informace jsou nezbytné pro identifikaci kupujícího a případnou komunikaci.

Prodávající chrání soukromá data kupujícího před zneužitím. Tyto informace shromažďuje, aby zkvalitnil svoje služby a neposkytuje je třetím stranám bez souhlasu kupujícího.

Používáním internetového obchodu souhlasí kupující se shromažďováním a použitím informací o sobě i svých nákupech podle výše uvedených pravidel.

8. Ostatní ujednání

Kupující bere na vědomí a souhlasí, že práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím se kromě těchto obchodních podmínek řídí obchodními podmínkami prodávajícího, které jsou k dispozici v sídle prodávajícího nebo na jeho internetových stránkách a postup při uplatnění nároku z vad zboží (reklamace) reklamačním řádem prodávajícího, který je k dispozici rovněž v sídle prodávajícího nebo na jeho internetových stránkách.

Kupující prohlašuje, že se před vyplněním objednávky a jejím odesláním seznámil s těmito obchodními podmínkami, obchodními podmínkami prodávajícího a reklamačním řádem prodávajícího a že s těmito souhlasí.

Vyplněním a odesláním elektronické objednávky (či jiné formy objednávky prostřednictvím komunikace na dálku, např. faxem) kupující současně potvrzuje, že mu byly prodávajícím v jeho obchodních podmínkách přístupných z 'www prohlížeče' poskytnuty informace dle ust. § 53 odst. 4 občanského zákoníku, tj. identifikační údaje prodávajícího (obchodní název, IČ, sídlo, event. bydliště v případě fyzické osoby), název objednaného zboží a jeho hlavní charakteristiky, cena zboží, náklady na dodání, způsob platby a dodání, poučení o právu na odstoupení od smlouvy dle ust. § 53 odst. 6 občanského zákoníku, náklady na použití komunikačních prostředků na dálku a doba, po kterou zůstává nabídka nebo cena v platnosti.

9. Slevy

Stálým zákazníkům poskytujeme  slevy  až 10%. Systém na evidenci stálých zákazníků se připravuje.
Žádné komentáře